Хто повинен відповідати за вивіз сміття?
08.10.2014, 15:02
0
1098

Хто повинен відповідати за вивіз сміття?

Основними нормативно-правовими актами, що регулюють надання послуг з вивезення побутових відходів, є Правила надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів, затверджені наказом Держкомбудівництва та архітектури України від 21.03.2000 р № 54, і Правила з організації збирання, перевезення, переробки та утилізації твердих побутових відходів, затверджені наказом Мінбуду України від 11 грудня 2006 року № 407.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначення виконавця, який надає житлово-комунальні послуги (одним із видів яких є послуги з вивезення побутових відходів), відноситься до компетенції органів місцевого самоврядування.

Хто саме буде надавати послуги у вашому населеному пункті, вирішує місцевий орган влади (за результатами конкурсу на отримання права надавати такі послуги на певній території). Надання послуг з вивезення побутових відходів оформляється договором між виконавцем і споживачами. Значить, для отримання інформації щодо осіб, відповідальних за вивезення сміття в районах приватної житлової та дачної забудови, варто звернутися в місцеві ограни влади.

Категорія: Правова допомога

Залишити коментар

avatar
Форма входу Реєстрація
Запам'ятати мене Забув пароль ?