Як не помилитися з розміром купуючи одяг і взуття в американських і європейських інтернет - магазинах
10.11.2014, 01:41
0
1186

Як не помилитися з розміром купуючи одяг і взуття в американських і європейських інтернет - магазинах

При покупці одягу та взуття в зарубіжних інтернет - магазинах, самою актуальною темою є підбір необхідного розміру.

Здавалося б все просто. Є потрібний розмір кросівок, сорочки чи піджака - бери і купуй. Але на ділі не все так просто.

Добре якщо бренд Вам знайомий і розмір вказаний в звичному європейському форматі, а якщо ні?

Проблем, які необхідно вирішити, декілька. І всі вони сплетені в своєрідний «вузол», над яким і доведеться ламати голову.

Давайте розглянемо всі ці моменти детальніше.

1. Практично всі виробники одягу та взуття мають свої шкали розмірів, які часом можуть відрізнятися від загальноприйнятих.
2. Розміри одягу та взуття одного і того ж виробника можуть варіювати в залежності від конкретної моделі.
3. США, Європейські країни, Україна мають різні системи позначення розмірів одягу та взуття. І якщо товар випущений для конкретного ринку, то він буде забезпечений відповідними даними щодо розміру.

Вражає правда? Вам не зустрічалася в мережі карикатура «Ми купуємо одяг і взуття в інтернеті», де зображена компанія одягнена суцільно не за розміром? Але насправді не такий страшний чорт...

Отже, ви вирішили придбати одяг або взуття в закордонному інтернет - магазині. Раніше вироби цього бренду не купували. Що ж робити і як не потрапити в халепу?

1. Поміряти. Це найкращий і вірний спосіб. Якщо є можливість, досить відвідати традиційний магазин, де пропонуються товари бренду, виріб якого Ви збираєтеся придбати через інтернет. Виберіть схожу модель, а краще декілька, поміряйте і визначіться з розміром, який Вам потрібен.

2. Купувати, керуючись таблицями розмірів. З ними, на жаль, теж не все гладко бо як ми знаємо таблиця таблиці не товариш. Які ж є варіанти?
• Таблиці відповідності розмірів конкретної торгової марки. Вони вважаються найнадійнішими. Іноді їх можна просто знайти на офіційний сайтах брендів або ж просто в мережі, давши запит в пошукову систему: «назва бренду size chart».
• Отримати актуальні розміри товару і порівняти зі своїми. Даний варіант «працює» в основному на eBay, коли продавці щоб уникнути непорозумінь вказують їх в описі лота. Потенційному покупцеві досить озброїтися вимірювальною стрічкою - «сантиметром» і він отримає відповідь на питання наскільки йому підходить та чи інша річ. Якщо продавець даної інформації не надав, завжди можна спробувати написати йому і запитати необхідні дані (довжину рукавів, ширину плечей, довжину і ширину устілки і т.д.). Приготуйтеся до того, що даний спосіб зажадає терпіння і певних навичок, проте він також є цілком надійним.
• Скористатися найпопулярнішим варіантом, так званним «Усередненими таблицями» відповідності розмірів. Але, як справедливо відзначають багато досвідчених інтернет - покупців, подібні таблиці нагадують «середню температуру по лікарні, яка як і раніше 36.6, а серед хворих уже два небіжчика». Тут вже грає фактор везіння.
Категорія: Куточок споживача

Залишити коментар

avatar
Форма входу Реєстрація
Запам'ятати мене Забув пароль ?