У Бориспільському районі ремонтуватимуть дороги державного значення
12.02.2016, 22:22
0
745

У Бориспільському районі ремонтуватимуть дороги державного значення

На черговій нараді, у приміщенні Бориспільської районної державної адміністрації, директор ПрАТ «Комунтранс» Олексій Глушко доповів про стан доріг державного значення та підготовку їх до експлуатації у весняний період. Про це повідомляється на сайті районної адміністрації.

Олексій Глушко підкреслив, що «Комунтранс» взяло на себе обов’язок надавати послуги з експлуатаційного утримання, поточного ремонту доріг місцевого та державного значення у Бориспільському та Броварському районах. Річний обсяг фінансування договорів становив 30 мільйонів гривень. Але в січні замовником було підписано додаткові угоди на зменшення фінансування. Тож розмір квартального фінансування становить 2.5 млн. грн., і це на обслуговування двох районів ПрАТ «Комунтранс».

Зокрема, в Бориспільському районі підприємство «Комунтранс» обслуговує чотири автомобільні дороги державно-територіального значення, а саме: Київ-Ревне-Рогозів, Бориспіль-Березань-Яготин, Іванків-Городище та Рудня-Гоголів-Бориспіль. Їх протяжність складає 70,2 км.

На утримання вказаних доріг у І кварталі поточного року передбачено 450 000 грн. Наразі коштів на ремонт державних доріг залишилося менше половини. Першочергово їх використають на зимове утримання доріг та ямковий ремонт.

Перший заступник голови Бориспільської РДА Володимир Солдатенко прокоментував ситуацію, мовляв, перевізники нашими дорогами їздити відмовляються, адже більшість із них в аварійному стані. Олексій Глушко пояснив: «Куратор регулярно об’їжджає дороги і визначає, де першочергово необхідний ремонт, окреслюючи критичні місця. Звичайно спочатку – це дороги державного значення і лише потім місцеві».

Голова районної ради Владислав Байчас, запропонував, аби надалі представник району брав участь в такому об’їзді, адже місцевий фахівець орієнтуватиметься в цьому питанні набагато краще.
Категорія: Транспорт

Залишити коментар

avatar
Форма входу Реєстрація
Запам'ятати мене Забув пароль ?