Інформація про сайт

Сайт "Книга скарг — Бориспіль" це соціальний громадський проект, створений для висвітлення проблем мешканців Борисполя і Бориспільського району в самих різних сферах: ЖКГ, благоустрій дворових та міських територій, конфлікти з роботодавцями і фінансовими організаціями, хамство персоналу, неякісне обслуговування і т.д.

Якщо ви або ваші близькі постраждали від хамства, обману або протизаконних дій представників влади, продавців, лікарів, комунальних служб, будь-яких комерційних чи державних організацій і структур, надсилайте свої скарги та звернення через спеціальну форму на сайті, або на поштову скриньку skarga@borispol.org.ua.

Схема роботи "Книги скарг — Бориспіль" проста: кожен споживач товарів і послуг може залишити на сайті skarga.borispol.org.ua претензію, скаргу або негативний відгук на людину, фірму, компанію, магазин, сервіс тощо, діями якого він залишився незадоволений. Причиною тому може бути, наприклад, невиконання компанією своїх зобов'язань, незадовільне виконання робіт (надання послуг), обман, шахрайські дії, образа його честі і гідності, наклеп, розсилка спаму і т.д..

Сайт "Книга скарг — Бориспіль" дає можливість скаржнику і компанії, на яку подано скаргу або залишений негативний відгук, самостійно вирішити конфліктну ситуацію в конструктивному особистому (у приватних повідомленнях) або (за бажанням сторін) публічному двосторонньому діалозі за допомогою коментарів. Ми сподіваємося, що бажання "позивача" відновити справедливість і бажання компанії позбутися відкрито опублікованого негативного відгуку сприятимуть зняттю всіх розбіжностей. Сторонні особи, які не є сторонами спору, мають можливість читати такий діалог, а також коментувати і висловлювати свою точку зору на вирішення конфлікту.

Можливості "Книги скарг — Бориспіль":
- Написавши скаргу на будь-якого посадовця, чиновника, міліцію тощо, ви привернете увагу громади.
- Поскаржившись на будь-яку організацію, послугу, особу тощо, ви привернете увагу місцевих чиновників.
- Коректно та максимально описана скарга може привернути увагу ЗМІ.

Звертайтеся в "Книгу скарг — Бориспіль"!
Форма входу Реєстрація
Запам'ятати мене Забув пароль ?