Персукова - робітниця, яка полюбляє отримувати самостійно премії товаром з магазина
23.08.2016, 12:31
0
895

Персукова - робітниця, яка полюбляє отримувати самостійно премії товаром з магазина

Юлія пропрацювала в магазині одягу в центрі у підвалі "Все по 55" доволі багато часу. І все б нічого, от тільки уся її родина та знайомі вдягалась у тому магазині за рахунок власника магазину, а на переоблік вилазили чималі суми нестач, точніше в кількісному виразі. Вона все пеняла на те що крадуть самі покупці, але як показали свідки, то вона виносила одяг та перепродавала його знайомим.
Після цього Юля пошла працювати у продуктовий магазин, де затрималась не на довго і теж була поперта за нестачу, та знову ж таки почуявши хлібне місце пішла знову роботи до продуктового, адже звідтіля можна тарабанити сумки з їжою та неаби як економити сімейний бюджет.
Як продавець Юля дуже хороша, але як людина, то зовсім не чиста на руку.
Колись вона розповідала, що якщо виходить з супермаркету і нічого не вкрала, то це не нормально і вона буває від цього в розпачі. А на прошлій неділі вона вкрала з супермаркету рулон пакетів, а коли я її запитала навіщо ж красти - це все ж втрати підприємців, а вона відповіла - не збанкротіють... от так от.
Ну а наша поліція на звернення підприємців стосовно Юлії дає банальні відповіді та не хоче притягати її до відповідальності, адже, якещо Юля доведе свою невинність (сумнівну) у суді, то поліція підпортить собі статистику.
Отак і живимо -гастролює наша Юля, краде, і не відчуває, що колись доведеться відповідати за свої вчинки.

Скарга від Вікторія

Теги:
Категорія: Працівники

Залишити коментар

avatar
Форма входу Реєстрація
Запам'ятати мене Забув пароль ?