Регулярне отруєння міста
13.11.2014, 00:18
1
808

Регулярне отруєння міста

Гроші важливіші за здоров*я та життя. У місті Бориспіль Київської області на території вантажного складу залізничної станції «Бориспіль» вже більше року працює підприємство по розфасовці цементу «Броварське ЗБК». Працівники залізниці розповіли, що його змішують з відходами з гранітних кар*єрів розташованих в Коростенському районі. Цей район вважається зоною радіоактивного забруднення від ЧАЕС й такі відходи повинні проходити відповідну утилізацію. Підприємство працює в ночі, щоб не привертати до себе увагу. Але стовп пилу який піднімається й розноситься вітром на житлові масиви «Промінь» та «Вокзал» не дає людям нормально дихати в прямому сенсі цього слова.

Крім нанесення серйозної шкоди здоров*ю тисячам мешканців міста, дане підприємство займається шахрайством. Тому, що такий цемент стає вже не тої якості, як повинен бути. Застосування такого цементу вже приводить до сумних наслідків. В минулому дане підприємство знаходилось у Броварах, але в наслідок численних скарг місцевих мешканців їх звідси попросили. В Борисполі на кілька місяців з невідомих причин робота призупинялась й потім поновилася. На скарги поки реакції немає. Це мені нагадує рішення районної та міської рад Борисполя по зупиненню шахрайського будівництва БГЦ «Парк-таун» в центрі міста, де повинен був бути будинок культури. Цікаво, якщо вже й депутати не можуть нічого зробити, що вже тоді балакати за пересічних громадян?

На останній громадській раді я задав це питання першому заступнику міського голови та депутату облради Корнійчуку Миколі Петровичу й секретарю міської ради Пилипчуку Володимиру Олександровичу. Відповідь мене просто ШОКУВАЛА: «Ми вже неодноразово отримували скарги по даній проблемі, але керівництво цього підприємства заявило, що мають гарну (КРИШУ) та їм плювати на всіх. Після чого міська рада звернулася до міської прокуратури». Зі своїх джерел в прокуратурі я дізнався, що скарги навіть на рівні обласної прокуратури нам не допоможуть. Тому, що дійсно покровитель цього підприємства-душогуба має певну владу… Таксисти, які вночі працюють біля залізничного вокзалу розповідають, що вночі на землю починає падати щось схоже на вулканічний попіл. До ранку весь мікрорайон вкривається кілька міліметровим шаром сірого пилу. Працює підприємство майже кожного дня після 18.00.Андрій Поліщук. Член громадської ради при Бориспільському виконавчому комітеті

Скарга від Андрій Анатолійович

Категорія: Підприємства

Залишити коментар

avatar
1 nataly-up • 23:17, 13.11.2014
Ну треба збирати колективну скаргу і нести меру
avatar
Форма входу Реєстрація
Запам'ятати мене Забув пароль ?