Осторожно, неквалифицированные строители!!
11.11.2014, 22:58
1
906

Осторожно, неквалифицированные строители!!

ЧП Кислый Роман Николаевич, тел.067-765-05-81, 093-716-39-28, (Гора, Бориспольский р-н)
помощник Кислый Александр Николаевич, тел. 096-854-84-42
Предоставляют ремонтные работы, сантехнические, эликтрику. Делают халтуру, работают некачественно, воруют материал (переносят с квартиры на квартиру), приходят на объект в свое удобное время (часто отсутствуют), завышают квадраты, цены (при составлении сметы оговаривают виды работ и стоимость, на выходе увеличивают цену), точки сантехники (гарячую и холодную подачу считают как 2 отдельные точки, хотя это 1 точка!), наперед берут расчёт не по факту, а за еще не проделанную работу!!! . Ни в коем случае не доверяйте деньги на покупку материала – тратят на свои потребности (пополнение счета , заправка личного авто). Подъем стройматериала на 4й этаж лифтом – примерно до 500 кг. – берут 500 грн.!!! И об этом не предупреждают заранее. Хамы, матерятся, не умеют вести диалог. НИКОГДА НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ С ЭТОЙ БРИГАДОЙ!!!!

Скарга від Олена

Категорія: Будівельники

Залишити коментар

avatar
1 nataly-up • 23:14, 13.11.2014
Знаємо ми цих "роботяг", два роки назад мали необачність працювати з ними, історія аналогічна, машина за цей період в них теж не змінилась. Уже два роки живемо, а досі знаходимо по квартирі їхню халтуру, саме цікаве, що розвалить в них коштує майже так само, як і построїть, ще ці придурки поставили нам сольовий фільтр не на пральну машину а на всю воду, і вода в квартирі майже рік була технічна, благо ми для їжі використовували очищену. У ванні не правильно закріпили батарею, і ми затопили сусідів, коли позвонили, шоб вони переробили, вони сказали, що в них уже нове замовлення і в них нема часу, але ж бориспільський район це велике село, знайшлись знайомі, які показали де вони мешкають.  Батько до них поїхав, ніякого замовлення в них не було, вони таки приїхали, начеб то переробили, але всеодно батарея текла, довелось наймати іншу людину. 
Саме цікаве було цього вечора, коли цей імбіцил Саша, напився і почав звонить з погрозами і батьку і чоловіку (ми на той момент мешкали у батьків) він позвонив і сказав, що якщо чоловік не приїде до нього на розборки то буде палить нам квартиру. Ні на які розбірки ми звісно не поїхали, але знайомим з міліції картину описали. 
Надіюсь більше ніхто не постраждав від цих робітничків, краще обходити їх десятою дорогою!
avatar
Форма входу Реєстрація
Запам'ятати мене Забув пароль ?