Обережно - шахрайка
08.01.2016, 19:14
0
869

Обережно - шахрайка

07.12.2015 р. приблизно в 17.50 в магазин у місті Бориспіль зайшла жінка з русявим волоссям в сірому пальто. Вона підійшла в бакалійний відділ до іншого продавця та купила там мармелад.

Після цього вона пішла в алкогольний відділ, дістала 200 гривень з гаманця, положила на монетницю та попросила продати їй цигарки Ротманс демі 4, які коштують 11,55 грн.

Продавець попросила її знайти 1,55 грн так як хотіла дати здачу 190 гривень, а сама пішла до стойки з цигарками та взяла сигарети. Потім повернулась до каси, але жінка сказала, що їй потрібні інші сигарети Ротманс демі 6.

Продавець ще раз пішла до стійки, поклала на монетницю пачку цигарок та здачу 190 грн, а жінка у відповідь поклала на монетницю 1,55 грн.

Жінка забрала здачу та цигарки та вийшла з магазину.

Тільки після її уходу продавець зрозуміла, що жінка її обдурила та "кинула" на 190 грн і пачку цигарок. І зрозуміло це стало тільки після того, як заглянула в касу і побачила, що ніякої купюри 200 грн там не було (адже перед тим, як зайшла шахрайка, було проведено інкасацію) і продавець почала "прокручувати" цю ситуацію в своїй голові.

Цю жінку раніше цей продавець не бачила, але за словами інших продавців вона неодноразово заходила в магазин, та намагалась таким чином обдурити, але їй не вдавалось.

Будьте уважні.

Шахрайка на цьому відео https://www.youtube.com/watch?v=uhMiAWvWz7Q&feature=youtu.be

Нажаль видно пагано, але може це відео вбереже від біди

Скарга від Н

Теги:
Категорія: Інше

Залишити коментар

avatar
Форма входу Реєстрація
Запам'ятати мене Забув пароль ?